Február végén az óvodánkban folyó tehetséggondozó munka elismeréseként intézményünk Akkreditált Kiváló Tehetségpont címet kapott. A kitüntetést igazoló oklevelet március 24-én, Budapesten, a Szent Margit Gimnáziumban megrendezett Tehetségnapon vehettük át.

A rendezvényen Balogh László, a MATEHETSZ elnöke ifjú felfedezetteknek és tehetségsegítő pedagógusoknak nyújtotta át a tehetségük elismeréséről szóló okleveleket, pénz- és tárgyjutalmakat, illetve a szervezet alelnöke, Polonkai Mária adta át az akkreditációs megmérettetésen sikeresen áteső intézmények részére a kitüntető táblákat. Óvodánkat Erdősné Ladányi Boglárka tehetségfejlesztő pedagógus képviselte a díjátadón, a kitüntető oklevelet az új óvoda folyosóján minden érdeklődő megtekintheti. Nagyon büszkék vagyunk erre a címre, hiszen nevelőtestületünk elkötelezett és odaadó munkáját bizonyítja a tehetségígéretes gyermekek felfedezésében és fejlesztésében!

      

 

tehetsegprogram

tamogataskezelo

emberieroforras1