Óvodánk a 2016-17-es nevelési évben is vesz részt a Bozsik Programban. A gyermekek Verebélyi Gábor vezetésével minden héten, kettő csoportban járnak edzésre az óvoda tornatermében.

foci14

A programban eddigi őszi és téli torna után a közelmúltban ismét egy nagyon izgalmas játék volt Nyárlőrincen. A tornán tizenegy szülő is részt vett, akik lelkesen buzdították a Bozsikos óvodásokat. Tizennégy ifjú labdarúgónk természetesen sok gólt rúgott, győzni akart, de mi felnőttek tudjuk nem az a fontos, hanem az, hogy egészséges, a mozgást szerető gyermekeket neveljünk  óvodánkban. Köszönjük Szabó Lászlónak, hogy a szállításunkat ismét támogatta.

A nyárlőrinci tornán résztvevő ovifocisok: Dora Tibor, Faragó Arnold, Gál József, Hajagos Hunor, Hencz Lajos, Kozma Dániel, Kubányi Dominik, Németh Jenő, Pekár Attila, Roza Tamás, Sebők Vivien, S. Kovács Kolos, Szabó Botond, Szuetta Bános

Sütő Lászlóné

az óvodai Bozsik program szervezője

foci1  foci2  foci3

foci4  foci5  foci6

foci8  foci7  foci9

foci10  foci11  foci12

foci13

      

 

tehetsegprogram

tamogataskezelo

emberieroforras1