Nagyon büszkék vagyunk arra, hogy óvodánk újabb pedagógusa: Bekéné Kotvics Edit, 2020. november 06-án kiválóan eleget tett a mesterpedagógusi minősítésnek. A Mesterpedagógus fokozat a pedagógus előmeneteli rendszer Pedagógus II. fokozatát követő szakasza. „A Mesterpedagógus besorolási fokozat, amellyel elismerhető a szakma kiemelkedő pedagógusainak munkája, és megerősödhet tevékenységük, hatásuk a köznevelési rendszeren belül.” 

A vírushelyzet miatt korlátozva volt a meghívott vendégek száma, így három kolléganő jelenlétében és a minősítési eljárást végző bizottság előtt kellett bemutatnia Editnek a szakmai életútját, annak mérföldköveit, majd a mesterprogramját. Nagyon jól, helytállva mutatta be kiváló szakmaiságát, mint differenciáló és fejlesztő óvodapedagógus, matematikai tehetséggondozó, Fejlesztő munkaközösség vezető, mentor és a Vackor csoport óvónője. Nagyon jól látható volt, hogy milyen tevékenyen vett és vesz részt a pedagógiai gyakorlat megújításában, fejlesztésében, az új módszerek, és az új eredmények megosztásában, a pedagóguskollégák támogatásában. Nagyon örülünk, hogy egy ilyen óvodapedagógussal dolgozhatunk együtt, aki a szakmai tevékenysége során mindig jelentősen hozzájárul az intézményünkben folyó nevelés eredményességének növeléséhez, az intézményünk fejlődéséhez. Magas szintű munkájával modellként szolgál az óvodánkban. Gratulálunk ehhez a tartalmas és sikeres szakmai munkához!

Aszódiné Magyar Beáta

intézményvezető

      

 

tehetsegprogram

tamogataskezelo

emberieroforras1