Kresztovoj Józsefné Marika 2001. 08. 28. óta dolgozik az óvodánkban.
Cipőipari szakközépiskolában végezte tanulmányait, itt érettségizett 1978. június 16-án. 1978-tól a postán dolgozott, egészen 1993-ig. Óvodánkban 2001-től kezdődött a jogviszonya. Abban az időben Marika először takarított a régi óvodában, majd egy dajka néni nyugdíjba vonulásával került a dajkai munkakörbe. Az óvodai dajkai munkája során fontosnak tartja, hogy a gyerekek jól és biztonságban érezzék magukat. A gyerekekkel szemben mindig barátságos, kedves, mosolygós. Munkáját mindig becsülettel, lelkiismeretesen végzi.
Gratulálunk a 30 éves jubileumához! Kívánunk valamennyien nagyon jó egészséget és kitartást a még hátralévő kis időhöz.

Aszódiné Magyar Beáta
intézményvezető

      

 

tehetsegprogram

tamogataskezelo

emberieroforras1